9 pozycji, które uwielbiają mężczyźni

DomPelenPomyslow.pl 9 pozycji, które uwielbiają mężczyźni

Jeśli chcesz zadbać o satysfakcję swojego partnera z Waszego wspólnego życia erotycznego warto znać pozycje, które mężczyzną sprawiają najwięcej przyjemności. Zobacz jakie są ulubione pozycje seksualne mężczyzn.Wybierz następnym razem najlepsze pozycje, które uwielbiają mężczyźni.

Pozycje, które uwielbiają meżczyźni

Kobieta u góry

To jedna z najbardziej klasycznych pozycji, ale sprawia ona facetom wiele przyjemności. przede wszystkim widzą Cię w całej okazałości co stymuluje ich wzrokowo i jeszcze bardziej nakręca. Ta pozycja jest również dobra dla Ciebie bo sama możesz dostosować tempo, które lubisz i ruchy. Skorzystaj z tego.

Na misjonarza

Standardowa pozycja, którą uwielbia wielu facetów bo mają większą kontrolę nad swoją partnerką. Też bardzo łatwo jest Ci sygnalizować zmiany tempa poruszając biodrami partnera. Do tego mężczyzna może bez problemu całować Cię w usta oraz szyję.

Odwrócony jeździec

To to samo co kobieta na górze, ale po prostu odwrócona plecami do partnera. Ciała układają się trochę inaczej więc też inaczej przechodzi stymulacja. Mężczyźni lubią tę pozycję bo mają świetny widok, który ich stymuluje podczas stosunku. Może też dotykać Twoich bioder, dawać klapsy. Jednocześnie może odprężyć się i nie krępować np. głupich min bo nie patrzycie sobie w oczy. Dla niektórych jest to stresujące.

Na siedząco

Jest to bardzo erotyczna pozycja, która bardzo podoba się mężczyzną. Mają Cię wtedy bardzo blisko, mogą dotykać całego ciała. Wykorzystajcie do tego krzesło, niech mężczyzna usiądzie na nim, a następnie ty. Możecie robić to zarówno przodem do siebie jak i tyłem.

Na boku

Według medycyny jest to jedna ze skuteczniejszych pozycji jeśli chodzi o zapłodnienie więc możecie ją wykorzystać jeśli staracie się o dziecko. Dodatkowo mężczyzna może Cię otulić co daje mu poczucie bliskości. Można ją też wykorzystać aby na chwilę zwolnić i odpocząć.

Na stojąco

Nie zawsze jest wygodna, wszystko zależy od wzrostu partnera. Jednak mężczyźni ją lubią bo czują się wtedy silnik. Podtrzymują ciężar kobiety. Ma to też w sobie coś niestandardowego i można ją wykorzystać w każdym miejscu np. w kuchni co dodatkowo wpływa na urozmaicenie życia seksualnego.

Na pieska

Mężczyźni lubią robić to dal pieska ponieważ daje mu to poczucie dominacji. Do tego ma widoki, które bardzo lubi. Może swobodnie się ruszać i dostosowywać tempo. Dzięki tej pozycji penetracja może być również głębsza.

69

Ta sławetna pozycja jest idealna do gry wstępnej aby rozpalić obie strony. Warto jednak być do niej dobrze przygotowanym. Nie nadaje się ona na szybki numerek. Warto się ogolić, umyć i czuć się komfortowo bo inaczej zarówno partner jak i my będziemy zastanawiać się czy coś mu nie przeszkadza lub nie jesteśmy zbyt świeży.

Na krawędzi łóżka

Jeśli łóżko nie jest zbyt wysokie to jest to bardzo lubiana pozycja przez facetów. Ty leżysz na łóżku, a on klęczy na podłodze. Daje mu to wygodę i możliwość dotykania całego ciała kobiety.

Jakie pozycje uwielbiają mężczyźni

A może macie swoje zdanie na ten temat i doświadczenia? Podzielcie się nimi, na pewno będą one cenną wskazówką dla innych kobiet.

Zobacz również
Skomentuj

9 pozycji, które uwielbiają mężczyźni