8 pomysłów na dekoracje na Boże Narodzenie – Zrób to sama

Dekoracje DIY Data publikacji: 15 grudnia 2016 / Aktualizacja: 2021-11-04
fot. brit.co

fot. brit.co

Tym razem zebraliśmy w jedno miejsce 8 pomysłów na dekoracje na Boże Narodzenie, które możesz zrobić samodzielnie. Mamy nadzieję, że pomysły przypadną Wam do gustu i zechcecie je wykonać :)

1. Przeźroczyste bombki

Przeźroczyste bobki to ostatnio hit. Bardzo wiele osób fajnie je wykorzystuje wkładając do środka genialne dekoracje. Zobaczcie ten pomysł, instrukcja tutaj.

fot. brit.co

fot. brit.co

2. Choineczki z imionami

To świetny pomysł aby oznaczyć miejsca przy stole jeśli zjeżdża się na święta cała rodzina i chcecie aby każdy siedział na wyznaczonym miejscu. Instrukcję znajdziecie tutaj.

fot. brit.co

fot. brit.co

3. Serwetka w kształcie choinki

Aby przyozdobić świąteczny stół wystarczy ładnie złożyć serwetkę na kształt choinki. Jak to zrobić dowiecie się tutaj. Prosta i fajna dekoracja :)

fot. brit.co

fot. brit.co

4. Piękna świąteczna świeca

Myślę, że się Wam spodoba. Może nam służyć jako dekoracja przez całą zimę, nie tylko na święta. Więcej dowiecie się tutaj.

fot. nordichouse.co.uk

fot. nordichouse.co.uk

5. Świąteczna wisząca kula

Bardzo ładna i klimatyczna ozdoba, którą możesz powiesić np. na żyrandolu, ale nie tylko :) Szczegóły wykonania zobaczycie tutaj.

fot. blog.consumercrafts.com

fot. blog.consumercrafts.com

6. Choinka z drabiny

Pomysłowy sposób na wykorzystanie drabiny jako choinki :) do tego przyda się cienka żyłka w dużej ilości i bombki :) Naprawdę fajne! Szczegóły tutaj.

fot. thewhoot.com.au

fot. thewhoot.com.au

7. Świąteczny żyrandol

Ten pomysł znalazł się tutaj dlatego, że jest po prostu bardzo prosty i każdy z nas może w ten sposób udekorować swój salon. Czasami proste pomysły są najlepsze :) Tutorial tutaj.

decorate-the-chandelier-with-christmas-baubles

fot. rmhouseofnoise.blogspot.com

8. Miasteczko nocą

Bardzo fajny pomysł. Domki wycięte z kartonu a w środku podgrzewacz na baterie :) Bardzo urocze! Instrukcję znajdziecie tutaj.

fot. deliacreates.com

fot. deliacreates.com

Podobne artykuły