7 ćwiczeń dzięki, którym zmienisz swoje ciało do wakacji!

Zdrowie Data publikacji: 10 maja 2016 / Aktualizacja: 2018-10-21

Chcesz zmienić swoje ciało i na wakacje wyglądać seksownie i zdrowo? To najwyższy czas aby zacząć. Te 7 ćwiczeń pomogą Ci w tym tylko podejdź do tego poważnie, nie pomijaj ćwiczeń. Kluczem do sukcesu nie są same ćwiczenia, a Twoja systematyczność. To jest tu najważniejsze!

Deska

Deska to proste ćwiczenie, które napina wszystkie mięśnie. Kluczem jest tutaj odpowiednia pozycja podparcia na przedramionach i stopach. Staraj się wytrzymać w tej pozycji kila sekund.

Woman white top fitness low plank

Kobiece pompki

Pompki to dosyć trudne ćwiczenie dla kobiet, ale możecie je robić w wersji kobiecej. Kobiece pompki różnią się tym, że wykonujemy je podpierając się na kolanach.

mod-push

Wyprosty

Są dosyć proste do wykonania. Uklęknij podpierając się na rękach i prostujemy naprzemiennie prawą rękę z lewą nogą i na odwrót. Staraj się wytrzymać w tej pozycji parę sekund.

cwiczenia-3

Przysiady

Wbrew pozorom jest to trudne ćwiczenie. Odpowiednio wykonany przysiad powinien opierać się na całych stopach – spróbuj nie podrywać pięt.

przy

ABSy

Pod tą dziwną nazwą kryje się bardzo skuteczne ćwiczenie wprawiające w ruch wszystkie nasze mięśnie. Kładziemy się na plecach i podciągnij nogi do góry i dotknij rękami kolan. Teraz naprzemiennie prostuj prawę rękę z prawą nogą i na odwrót. Wróć do pozycji wyjściowej i kontynuuj. Jest to dosyć trudne ćwiczenie, ale z czasem je opanujesz do perfekcji.

cwiczenia-5

Uda i pośladki

Oprzyj się na rękach i nogach tak aby powstał kąt prosty. Podnieś nogę do góry, a następnie przyciągnij ją do łokcia. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ćwiczenie z drugą nogą.

cwiczenia-6

Ćwiczenia z piłką

To świetnie ćwiczenie na talię. Oprzyj się plecami o ścianę i przykucnij. Chwyć piłkę w ręce i wykonuj obroty w bok. Dotknij piłką ściany i wróć do pozycji wyjściowej i wykonaj obrót w drugą stronę. Nie musi być szybki.

cwiczenia-7

Harmonogram ćwiczeń

Untitled-1

 

 

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły