6 tanich trików, które odmienią Twoje mieszkanie

Dekoracje Wnętrza Data publikacji: 18 października 2016 / Aktualizacja: 2019-01-01

1. Dodaj rośliny

Żywe rośliny potrafią odmienić całe wnętrze. Jeśli Twoje mieszkanie już CI się nie podoba spróbuj dodać do nich trochę więcej roślin. Nie muszą być drogie, kup nawet najtańsze paprotki, a na pewno odmienią każde wnętrze.

fot. thesorrygirls.com

fot. thesorrygirls.com

2. Galeria na ścianie

Wnętrza często są nudne bo nic nie znajduje się na ścianach. Powieś na nich swoje ulubione zdjęcia albo plakaty. Możesz stworzyć mini galerię, która sprawi, że pusty pokój zyska duszę.

fot. mountary.com

fot. mountary.com

3. Odnów stare dekoracje

Nudne doniczki wystarczy pomalować na nowe kolory. Możesz też użyć taśmy washi. Masz wazony, które Ci się znudziły? Również możesz je pomalować. Wcale nie musisz kupować nowych dekoracji aby mieć nowe rzeczy, wystarczy je po prostu odmienić. Poniżej znajdziecie kilka linków, które mogą Was zainspirować.

fot. thesorrygirls.com

fot. thesorrygirls.com

Genialne pomysły na wykorzystanie taśmy WASHI

10 tanich i twórczych pomysłów na odmienienie swojego mieszkania

20 genialnych pomysłów na dekorację ścian w mieszkaniu

4. Dywany

Chcesz aby wnętrze nabrało nowego charakteru? Kup sobie dywan :) Dywan bardzo wiele potrafi zmienić w zależności od tego jaki wzór wybierzemy. Zobaczcie kilka inspiracji poniżej. Moda na dywany powoli wraca :)

fot. pintrest.com

fot. pintrest.com

5. Poduszki

Ładna poduszka, fajny wzór lub ciekawy napis to pomysł, który odmieni każde wnętrze i skupi uwagę odwiedzających na tym jednym szczególe :) To bardzo fajny i tani dodatek, który potrafi wiele zmienić.

fot. pintrest.com

fot. pintrest.com

6. Lustro

Lustro powiększy optycznie każde wnętrze. Do tego może być bardzo fajną dekoracją. Jeśli szukacie pomysłu na odmianę biura czy pokoju, postawcie w nim lustro :)

fot. thesorrygirls.com

fot. thesorrygirls.com

 

Podobne artykuły