23 września 2016

6 produktów ułatwiających odchudzanie, które zastąpią drogie suplementy diety

Kurkuma

ginger-1191945_1920

To kolejna z przypraw wspomagających przemianę materii. Wspomaga ona metabolizm i hamuje magazynowanie tłuszczu w wątrobie. Nie powinniśmy spożywać więcej niż łyżeczkę kurkumy dziennie. Możemy nią jednak zastąpić popularne suplementy diety. Możemy też zrobić mieszankę przypraw np. kurkumę, pieprz cayenne i ulubione przyprawy. Mieszanką taką możemy przyprawiać nasze posiłki :)

Z kurkumą możesz również wykonać koktajl odchudzający. Przepis na niego zobaczysz poniżej.

Koktajl z kurkumą

Zielona herbata

2016-09-23_162424

Zielona herbata zawiera substancję aktywną w postaci epigallokatechiny. Jak ona działa? Hamuje łaknienie dlatego idealnie nadaje się do diety mającej na celu odchudzenie. Jednak musimy pamiętać, że popularne mieszanki w woreczkach, które kupimy zazwyczaj koło zielonej herbaty wcale nie stały. Warto zatem kupić dobrej jakości susz.

Zielona herbata również może być serum młodości i zahamować starzenie się Twojej skóry. Więcej przeczytasz o tym w linku poniżej.

Zielona herbata – sposób na opóźnienie starzenia się skóry

Ten artkuł ma więcej niż jedną stronę Strona 1 Strona 2 Strona 3

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.