23 września 2016

6 produktów ułatwiających odchudzanie, które zastąpią drogie suplementy diety

Pieprz cayenne

2016-09-23_161415

Pieprz cayenne zawiera kapsaicynę, którą znajdziecie w wielu suplementach diety. nasila one procesy spalania tkanki tłuszczowej. Dziennie nie powinniśmy jednak spożywać więcej niż łyżeczkę tego czerwonego proszku. Możemy ją dodać do potrawy, którą przygotowujemy na obiad :)

Pieprz ma też inne ciekawe zastosowanie. Przeczytasz o tym tutaj:

Przyprawa, którą masz w kuchni, a w razie potrzeby zahamuje krwawienie

Ocet jabłkowy

2016-09-23_161722

Znajdziemy w nim kwas jabłkowy, który ogranicza wchłanianie tłuszczu z pożywienia. Dlatego świetnie nadaje się gdy zamierzamy zrobić odstępstwo od diety i zjeść bardziej tłusty posiłek. Wtedy na pół godziny przed posiłkiem powinniśmy wypić trochę octu jabłkowego, albo dodać go do jakiejś sałatki lub rozcieńczyć wodą. Kieliszek powinien wystarczyć.

Ocet jabłkowy ma też wiele innych przydatnych zastosowań, które warto znać.

Ocet jabłkowy i pomysłowe zastosowania

Ten artkuł ma więcej niż jedną stronę Strona 1 Strona 2 Strona 3

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.