23 września 2016

6 produktów ułatwiających odchudzanie, które zastąpią drogie suplementy diety

W aptekach znajdziemy multum suplementów, które mają nam pomóc schudnąć. Część z nich działa, niektóre z nich nie. Większość jednak można zastąpić naturalnymi i dużo tańszymi spalaczami tłuszczu.

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Pierwszym naturalnym suplementem diety, który Wam zaproponujemy będzie coś co każdy z nas ma i pewnie większość z Was codziennie rano to pije :) Pewnie już się domyślacie.

Kawa

2016-09-23_160623

Filiżanka kawy parzonej zawiera ok. 120 mg kofeiny. Trochę mniej szklanka kawy rozpuszczalnej bo koło 90 mg. Zresztą z kawy rozpuszczalnej dawno zrezygnowałam, a z artykułu poniżej dowiecie się dlaczego.

Pijesz kawę rozpuszczalną? Lepiej zastanów się dwa razy.

Substancją, którą znajdziecie w wielu tabletkach pobudzających metabolizm jest kofeina. Nic dziwnego, doskonale zwiększa przemianę materii oraz hamuje głód. Dlatego zdecydowanie warto zacząć dzień od kawy jeśli chcemy pozbyć się paru zbędnych kilogramów. Warto też zastąpić nią wiele popularnych suplementów diety.

Cynamon

2016-09-23_161311

Cynamon ułatwia trawienie i pomaga w walce z bakteriami z rodziny helicobacter. Potrafi również przyśpieszać metabolizm i obniża poziom złego cholesterolu we krwi. Warto dziennie spożyć jedną łyżeczkę cynamonu np. do kawy czy deseru, zamiast suplementów diety.

Dodatkowo może świetnie sprawdzić się na cellulit. Więcej na ten temat dowiecie się w artykule poniżej.

Cynamon Twoim sposobem na cellulit

Ten artkuł ma więcej niż jedną stronę Strona 1 Strona 2 Strona 3
Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.