5 trików, które sprawią, że będziesz lepiej wypadać na zdjęciach

Uroda Data publikacji: 13 listopada 2015

Kluczem jest pewność siebie, a im więcej ćwiczysz tym pewniejszy siebie się stajesz. By to osiągnąć pozuj przed lustrem. Znajdź pozę, w której czujesz się najbardziej komfortowo i rób selfie, później selfie, a na koniec dla odmiany selfie…

cupcakes

Większość twarzy nie jest w pełni symetryczna, dlatego też jeden z naszych profili jest lepszy. Usiądź przed lustrem i porównuj: lewy – prawy, lewy – prawy profil i wybierz, który jest ładniejszy i zawsze tą stroną pozuj do zdjęć.

cupcakes-2

Jeśli wiesz, że będą robione zdjęcia nałóż nieco więcej makijażu niż zwykle, ale nie przesadź, nie chcesz przecież wyglądać jak klaun. Wystarczy odrobina eyelinera, by skupić uwagę na oczach, ale pamiętaj o równowadze. Jeśli decydujesz się na mocniejszy makijaż oka, wtedy musisz zrezygnować z wyrazistych ust i vice versa. Do zdjęcia możesz spoglądać tak, jakbyś się o kogoś troszczył, wtedy wyglądasz naturalniej i przyjaźniej.

cupcakes-3

Wystarczy pomyśleć o czymś przyjemnym co przywołuje uśmiech na twoją twarz. Dzięki temu będziesz wyglądać na zrelaksowanego i pokażesz swoje prawdziwe oblicze, które jest najpiękniejsze.

cupcakes-4

Każdy z nas ma inną sylwetkę, dlatego też sami musimy odnaleźć swoją pozę. Jednak istnieje kilka sztuczek, które sprawią że zawsze będziesz wyglądać dobrze. Oderwij ramiona od ciała. Poza ze spuszczonymi rękoma wzdłuż tułowia jedynie pogrubia. Stań lekko bokiem do obiektywu, wyprostuj się i oprzyj ciężar ciała na jednej nodze, to cię wysmukli i podkreśli talię. Ostatni trik to odsłonienie szyi – wystarczy przerzucić włosy na druga stronę i gotowe.

cupcakes-5

źródło: radyspodlady.pl

Podobne artykuły