5 trików, które odmienią Twoje przyzwyczajenia

Porady Data publikacji: 02 lipca 2015

Kwiaty cięte umieść w lodówce. Dzięki temu dłużej zachowają świeżość. Taka mała hibernacja im nie zaszkodzi, a po wyjęciu ty będziesz mogła dłużej się nimi cieszyć.

enhanced-1619-1435589172-1

Nikt nie lubi czyścić piekarnika, a to bardzo ciężkie i męczące zajęcie. Czasami wręcz syzyfowa praca gdy piekarnik jest mega brudny. Do czyszczenia piekarnika zrób mieszankę z sody oczyszczonej, octu, soku z cytryny i płynu do mycia naczyń. Taka mieszanka poradzi sobie z każdym brudem.

enhanced-32583-1435776228-13

Jeśli planujesz jakiś remont zazwyczaj pracę rozkłada się na kilka dni. Czasami mamy czas jedynie weekendy. Problem staje się podczas malowania, przez tyle czasu wałek lub pędzel zaschną i trzeba będzie kupić nowe. Aby temu zapobiec wystarczy owinąć pędzel lub wałek szczelnie folią śniadaniową albo jakąś reklamówką. Gdy odetniemy dopływ powietrza wałek długi czas będzie mokry i farba nie zaschnie. Dlatego po tygodniu możemy wrócić do malowania.

Richard_Wałki malarskie_zdjęcie aranżacyjne_2

Masz dosyć rys na meblach? Jest prosty sposób by je zamaskować :)

dc

Czyszczenie ekspresu do kawy nie jest przyjemne, a specjalne środki są dosyć drogie. Dlatego fajnie, że i ten sposób można wykonać taniej domowymi sposobami :)

ds

Źródło artykułu: buzzfeed.com/rachelwmiller/life-changing-things-to-try-in-july

Podobne artykuły