5 sposobów, które odmienią Twoje włosy

Uroda Data publikacji: 12 grudnia 2015 / Aktualizacja: 2022-03-27

Jeśli twoje włosy nie zachwycają. Są łamliwe, nie mają połysku i są zbyt rzadkie? Mamy dla Ciebie kilka domowych rad, które naprawią Twoje włosy, a ty będziesz czuć się z nimi znacznie lepiej. Naprawdę warto je wypróbować!

Sposób na matowe włosy

Jeśli Twoje włosy są zbyt matowe wystarczy ubić jajka i użyć ich zamiast szamponu. Po kuracji trwającej dwa tygodnie Twoje włosy będą wyraźnie błyszczące i piękne :) Nakładaj miksturę jak szampon i pozostaw na 5 minut na włosach. Potem możesz spłukać i dla lepszego samopoczucia umyć włosy zwykłym szamponem.

Sposób na puszyste włosy

Jeśli chcesz by Twoje włosy były jedwabiste i puszyste to spłucz je winem – koniecznie czerwonym. Najpierw umyj głowę, spłucz winem i spłucz jeszcze na koniec wodą. Efekt od razu!

Sposób na miękkie włosy

Jeśli chcesz by Twoje włosy były mięciutkie i przyjemne wystarczy, że wylejesz na głowę ciepłe piwo i zostawisz na kilka minut. Potem spłucz wodą, efekt będzie super :)

Sposób na naelektryzowane włosy

Jeśli Twoje włosy są naelektryzowane i stoją każdy w inna stronę przetrzyj je ściereczką do prania. To działa :)

Sposób na szybszy porost włosów

Jeśli chcesz by włosy rosły szybciej wyciśnij sok z cebuli, a następnie nałóż go na kwadrans na głowę. Potem ją normalnie umyj, stosuj kurację codziennie :)

Podobne artykuły