5 sposobów jak schudnąć z brzucha w miesiąc bez diety i ćwiczeń

Zdrowie Data publikacji: 23 lutego 2016

Miniaturka-Facebook-—-Odzyskano

Zapomnij o słodkościach

Zapomnij o czekoladzie, słodyczach, słodkich gazowanych napojach, sokach…. niech przez ten miesiąc cukier przestanie dla Ciebie w ogóle istnieć w jakiejkolwiek postaci.

Jedz codziennie produkty białkowe

Istnieją potwierdzone dowody, że białko pomaga spalić tłuszcz z brzucha. Zatem zaprzyjaźnij się z rybami, owocami morza, drobiem, przetworami mlecznymi.

Pilnuj by codziennie zjeść błonnik

Owoce, warzywa – to podstawa. Musisz każdego dnia zjeść tyle błonnika, by zaspokoić swoje dzienne zapotrzebowanie. Nie przesadzaj, bo osiągniesz skutek odwrotny ale codziennie minimum dwa owoce bogate w błonnik i dwa warzywa.

Woda to podstawa

Jeśli ne pijesz wystarczającej ilości wody, to nie tylko nie oczyszczasz organizmu z toksyn, ale także nigdy nie schudniesz. Musisz pic minimum 2 litry wody dziennie!

Kosmetyki antycellulitowe to twój przyjaciel

Ja wiem, że w to mało kto wierzy, w końcu tyle razy byłyśmy już oszukane przez reklamę… ale ja wam polecę teraz coś, co wypróbowałam na sobie, także bez ściemy. Tutaj macie zdjęcia na potwierdzenie, żeby nie być gołosłowną:

Źródło artykułu: http://sposobnabrzuch.blogspot.com/2015/10/jak-schudnac-z-brzucha-w-miesiac-bez.html

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły