Wykorzystaj jakieś pudełko, zrób w nim przegródki i podpisz je. Teraz możesz trzymać w nim wszystkie swoje kable i zawsze będziesz wiedzieć, gdzie jest kabel, którego aktualnie potrzebujesz. Już na pewno Ci się nie pogubią i nie poplątają!
Możesz wykorzystać rolki po papierze toaletowym aby zorganizować kable. Możesz nawet okleić je jakimś ozdobnym papierem. Jeśli ułożysz je pionowo w jakimś pojemniku powstanie z nich prosty organizer na kable.
Idealnie nadają się jako biurkowy organizer na kable. Dzięki niemu już żaden kabel nie spadnie Ci za biurko i będziesz miała wszystkie końcówki pod ręką.
Musisz zwolnić miejsce w listwie, ale zawsze odłączysz coś czego nie chciałaś? Zrób proste etykiety z dekoracyjnego papieru i rozwiąż problem ;)
To świetny pomysł, chętnie bym coś takiego sobie zrobiła na wyjazd na wakacje. Zawsze mam pełno kabli od aparatu, komputera, telefonu. Wszystko wtedy jest w jednym miejscu :)