5 praktycznych porad, które naprawdę warto znać

Porady Data publikacji: 24 maja 2016

Przechodzimy do kolejnej serii porad, które ułatwią Wam życie. Tradycyjnie zebraliśmy dla Was pięć najfajniejszych porad, które przydadzą się podczas prowadzenia domu.

DomPelenPomyslow---Najlepsze-pomysły-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Zapchany odpływ

Chcesz odetkać zapchany odpływ w zlewie? To proste, wystarczy wymieszać proszek do pieczenia z octem jabłkowym i wlać do odpływu. Odczekaj kwadrans i zalej ciepłą wodą. Problem rozwiązany :)

Jak pozbyć się zmechaceń na ubraniach

Jeśli chcesz pozbyć się zmechaceń na swoich ulubionych ubraniach to wystarczy ogolić je jednorazówką. To naprawdę działa!

Dobry sposób na kurz

Wymieszaj 150ml wody i 80ml oliwy oraz 15 kropli olejku cytrynowego. Wlej do butelki z atomizerem i za pomocą tego środka wycieraj kurze. Dużo łatwiej będzie je zebrać, nie będą się rozmazywać i nie będą tak szybko osadzać się ponownie.

Jak przegonić mrówki

Skuteczny sposób to mąka kukurydziana. Wystarczy ją rozsypać w miejscach gdzie znalazłaś mrówki, a te już więcej się w nich nie pojawią :)

Naturalny sposób na mole w szafie

Chcesz wypędzić mole z szafy? Potnik pomarańczę na plasterki i wysusz ją. Rozłóż w szafie i mole znikną :) Naturalnie, bez chemii i denerwujących zapachów odstraszaczy na mole.

Podobne artykuły