5 porad, które poprawią Twoją urodę

Bez kategorii Lifestyle Data publikacji: 01 lipca 2016 / Aktualizacja: 2022-03-28

Bez-nazwy-1

Zimna woda

Zadbaj o skórę wokół swoich oczu. Musisz pamiętać o tym aby codziennie wklepywać w skórę zimną wodę. Jest to świetny sposób na wzmocnienie skóry, który działa na równi z wieloma kosmetykami. Pamiętaj tylko aby osuszyć po tym zabiegu twarz ręcznikiem.

Torebka herbaty

2016-07-01_160903

Zmęczone oczy pokochają okład z torebki herbaty. Przyrządzenie takiego okładu jest bardzo proste, wystarczy zaparzyć mocną czarną herbatę, a torebkę gdy ostygnie kładziemy pod oczy i trzymamy tak przez kwadrans. Po tym czasie dobrze osusz twarz. Jest to idealna kuracja na zmęczone i podkrążone oczy oraz woreczki pod oczami.

Domowa maseczka pod oczy i na powieki

Cienka i sucha skóra traci elastyczność, a wtedy pojawiają się zmarszczki. Lekarstwem na to są regularne maseczki. Przygotujemy prostą maseczkę z oliwy, która idealnie zadba o skórę pod oczami i na powiekach.

2016-07-01_164339

Do blendera dodajemy łyżkę oliwy i miksujemy ją z połową umytego i obranego ziemniaka. Papkę nakładamy na okolice oczu i przykrywamy płatkami kosmetycznymi. Po 20 minutach zmywamy maseczkę chłodną wodą i osuszamy skórę.

Podobne artykuły