5 pomysłów na własnoręczne ozdoby świąteczne

Dekoracje DIY Data publikacji: 14 grudnia 2016

Szukacie fajnych pomysłów na Boże Narodzenie, dzięki którym udekorujecie swój dom i zaskoczycie rodzinę oraz znajomych? No to dłużej szukać nie musicie :) Ozdoby świąteczne wcale nie muszą być mega drogie aby były fajne o czym kolejny raz przekonują nas Panowie z kanału 5sposobowna. Warto obejrzeć i wykonać kilka pomysłów.

Twój ogród będzie wyglądał piękniej jeśli zrobisz do niego kule z lampek choinkowych. Oczywiście takich, które można umieścić na zewnątrz. Zadbaj również o zabezpieczenie przedłużacza i wtyczki przed wilgocią. Możesz je zamknąć w specjalnych pojemnikach lub zrobić go samodzielnie z pojemnika do żywności. Dzięki temu nie dojdzie do spięcia nawet podczas deszczu czy przysypania przedłużacza przez śnieg.

Zobaczycie również jak zrobić wypalane wzorki za pomocą lutownicy na kawałkach drewna. Ten pomysł akurat już był u nas w jednym zestawieniu, ale tutaj za to zobaczycie instrukcję wideo jak go wykonać. Zrobimy również choinkę z drewna z diodami led – wygląda naprawdę fajnie i myślę, że taki gadżet w sklepie kosztowałby przynajmniej 60zł. Kolejny pomysł to choinkowa dekoracja do stołu Bożonarodzeniowego, który będzie prezentował się jeszcze bardziej świątecznie oraz bombki ze światełkami w środku – naprawdę fajne! :)

Pomysły na dekoracje na Boże Narodzenie

Podobne artykuły