5 naturalnych sposobów, które ujędrnią Twoje piersi

Uroda Data publikacji: 28 marca 2017

Jest kilka naturalnych sposobów, dzięki którym Twoje piersi będą jędrne i kształtne. Zacznij je stosować :)

1. Mycie w zimnej wodzie

Zimny prysznic może na ogół nie jest zbyt przyjemny, ale nie musisz tego robić co dzień. Wystarczy od czasu do czasu schłodzić swoje piersi choćby chłodnym kompresem aby zadbać o ich jędrność i kształt.

2. Proste plecy

Gdy się garbisz Twoje piersi nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Dlatego zawsze staraj się trzymać plecy wyprostowane, a Twoje piersi bez żadnych zabiegów będą wyglądały lepiej.

3. Unikaj uciskania piersi

Dobranie odpowiedniego stanika to bardzo ważna rzecz. Gdy nie musisz w nim chodzić, ale chcesz staraj się stosować wygodniejsze domowe staniki. Biustonosz, który wypycha piersi i sprawia, że wyglądają lepiej w rzeczywistości im szkodzi zakłócając przepływ krwi.

4. Uprawiaj sport popranie

Ćwiczenia są dobrego dla Twoich piersi pod warunkiem, że są wykonywane odpowiednio. Aktywność fizyczna, szybkie ruchy i zrywy powodują uszkodzenie tkanek miękkich. Dlatego podczas aktywności fizycznej Twoje piersi powinny być odpowiednio zabezpieczone sportowym stanikiem.

5. Unikaj słońca

Nadużywanie opalania zwłaszcza bez filtrów przeciwsłonecznych prowadzi do utraty elastyczności skóry. Piersi przez to stają się obwisłe. Oczywiście to nie proces, który następuje od razu, a przebiega latami.

Źródło artykułu: https://brightside.me/inspiration-health/5-easy-natural-ways-to-firm-and-shape-your-breasts-320610/

Podobne artykuły