5 najlepszych ziół do picia spalających tłuszcz z brzucha

Zdrowie Data publikacji: 02 października 2016

Utrata wagi jest trudna. Odchudzanie wymaga od nas całkowitej zmiany całego życia. Nie jesteś w tym sama, wiele osób co miesiąc rozpoczyna swoje odchudzanie i aż 85% nigdy nie osiąga swojego celu. Oprócz samej diety i motywacji ważne są też suplementy, najlepiej y były naturalne. Niektóre z nich są naprawdę skuteczne i w tym artykule przedstawimy Ci 5 ziół, z których warto robić napary aby pozbyć się tłuszczu z brzucha.

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Gdy już zaczniesz swoją przygodę z odchudzanie i zechcesz rzuci trochę tłuszczu z brzucha to warto zacząć codziennie parzyć jedno z tych pięciu ziół i je pić. Pamiętaj jednak by robić to systematycznie oraz cały czas trzymać dietę, którą wybrałaś.

1. Żeń-szeń

Jest chyba najbardziej powszechnym ziołem stosowanym na całym świecie. Nic dziwnego, jego działanie wzmacnia efekty odchudzania. Stymuluje gospodarkę ciepłem naszego organizmu przez co zwiększa metabolizm oraz dodaje energii potrzebnej do ćwiczeń.

2. Szałwia

Możesz jej dodawać do swoich potraw lub po prostu robić z niej napar. Szałwia skutecznie zmniejsza poziom glukozy we krwi oraz jej ciśnienie. To wszystko powoduje, że redukcja masy ciała staje się łatwiejsza oraz pozytywnie wpływa na ogólny stan naszego zdrowia. Szałwia stymuluje również poziom kortyzolu. Gdy jest on za wysoki powoduje do tycia głównie w miejscach brzucha.

3. Mięta

Badania potwierdzają, że mięta skutecznie pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. Uwalnia nadmiar estrogenu. Gdy organizm zaczyna go magazynować powoduje to przyrost warstwy tłuszczu i jednocześnie masy ciała. Dlatego warto ją pić podczas diety każdego dnia.

4. Korzeń mniszka lekarskiego

Mnisze lekarski jest genialnym środkiem oczyszczającym. Pomaga usunąć z organizmu toksyny oraz reguluje pozom cukru we krwi. Wszystkie części tej rośliny są jadalne i pomogą Ci w odchudzaniu.

5. Yerba mate

To nie tylko świetny zamiennik dla kawy dodający energii. Równocześnie zwiększa nasz metabolizm i jest źródłem antyoksydantów, minerałów oraz witamin i aminokwasów. Pij yerbę jeśli chcesz skutecznie zrzucić kilogramy.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły