5 kosmetycznych patentów, które poprawią Twoją urodę. Musisz je wypróbować!

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was 5 kosmetycznych porad. Dowiecie się jak usunąć worki pod oczami, które często są wynikiem przemęczenia. Poznamy również domowy sposób na usunięcie rozstępów – wystarczy tylko jeden składnik. To pewnie Was zadziwi :)

Do tego dowiecie się jak zmniejszyć widoczność nawet starych blizn oraz jak wydłużyć i zagęścić rzęsy w naturalny sposób bez makijażu. Ostatni patent kosmetyczny to maseczka, dzięki której wasze włosy będą lśniące i zdrowe. Zapraszamy do lektury!

Jak pozbyć się worków pod oczami?

DomPelenPomyslow.pl 5 kosmetycznych patentów, które poprawią Twoją urodę. Musisz je wypróbować!

Zaczniemy od problemu, który z pewnością przeszkadza każdej zapracowanej mamie. Czyli worki pod oczami. To z pewnością coś czego chcielibyście się pozbyć.

Prosta domowa kuracja powinna wystarczyć aby usunąć worki i cienie pod oczami. Będziesz potrzebować do tego sody oczyszczonej oraz ciepłej  wody. Do miseczki wsyp łyżkę sody oczyszczonej i dodaj ciepłej wody w takiej ilości aby po wymieszeniu powstała pasta. Nanieś ją pod oczy i zmyj po 10 minutach. Warto po tym posmarować skórę pod oczami kremem nawilżającym.

Ten artkuł ma więcej niż jedną stronę Strona 1 Strona 2 Strona 3 Strona 4 Strona 5
Zobacz również
Skomentuj

5 kosmetycznych patentów, które poprawią Twoją urodę. Musisz je wypróbować!