5 genialnych ćwiczeń, które ujędrnią Twoje pośladki

Uroda Data publikacji: 04 października 2016 / Aktualizacja: 2019-01-02

Chcesz mieć jędrne pośladki? Najlepszą skuteczną drogą ku temu są ćwiczenia. Dzisiaj przedstawimy Wam 5 ćwiczeń, które świetnie modelują pośladki. Możesz je wykonywać samodzielnie w domu.

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

1. Niedźwiedzia deska

To będzie pierwsze ćwiczenie, od którego zaczniemy. Jest ono proste, najpierw opieramy ciało na wyprostowanych rękach i nogach, a następnie unosimy nogę jak najwyżej do góry napinając pośladki. Ćwiczenie powtarzamy z jedną i drugą nogą.

bear-plank-leg-lifts

2. Step na ławkę

Musimy mieć przed sobą jakieś podwyższenie. Możemy robić to na schodku. Następnie przyda nam się jakiś drążek, który oprzemy na karku i chwycimy obydwiema rękami. Plecy mocno prostujemy i wchodzimy na podwyższenie, a następnie wracamy do pozycji wyjściowej.

barbell-step-ups

3. Wyciąganie nogi

Najpierw stajemy na czworaka i następnie wyprostowujemy nogę do tyłu. Raz jedną i następnie drugą.

fire-hydrants-with-leg-extension

4. Przyklęki

To proste ćwiczenie. Stań prosto i przyklęknij robiąc wykrok do przodu i krzyżując nogi jak na zdjęciu. Rób raz jedną raz drugą nogą.

curtsy-lunges

5. Podnoszenie ciężarka

Nie musisz mieć ciężarka, wystarczy butelka z wodą. Najważniejsza jest pozycja. Ciężar stawiamy przed sobą, pochylamy się do niego z wyprostowanymi plecami. Jedną nogę podnosimy do góry i teraz podnosimy ciężar wracając do pozycji wyprostowanej. Robimy to na przemian z prawą i lewą nogą.

single-leg-deadligt

 

 

Podobne artykuły