5 gadżetów do domu, które musisz mieć

Dekoracje Wnętrza Data publikacji: 18 maja 2014 / Aktualizacja: 2021-02-07

Czasami lubimy kupić sobie jakiś nowy fajny gadżet. Dzisiaj przedstawimy Wam kilka propozycji, które mogą Wam się spodobać :)

1. Łyżka z wagą

Bardzo fajny gadżet do kuchni, z którego sama bardzo często korzystam. Początkowo kupiłam taką łyżkę, aby odmierzać szczeniaczkowi jedzenie. Szybko jednak nabyłam drugą do wykorzystania na co dzień podczas gotowania. Bardzo łatwo odmierza się tym składniki :)

2. Żarówki z pilotem

Jeśli chcecie wprowadzić do swojego domu trochę inteligencji (nie licząc oczywiście mieszkańców) to bardzo fajnym pierwszym krokiem są inteligentne żarówki :) Super jest móc wyłączyć światło nie wstając z łóżka czy zmienić kolor lub jasność, aby zrobić nastrój.

3. Google Chromecast

O tym jak wykorzystać chromecast pisalismy już kiedyś w jednym z artykułów. Jeśli macie stary telewizor, który nie ma jeszcze funkcji „Smart TV” to dzięki temu dodatkowi możecie ją do niego dołożyć :)

4. Waga kuchenna

Jeśli często przygotowujecie przepisy z Internetu, a nie gotujecie z pamięci to waga kuchenna na pewno nie raz Wam się przyda :)

5. Przyklejane lampki na czujnik ruchu

Bardzo przydają się podczas chodzenia wieczorem po domu. Po raz pierwszy kupiłam je, gdy musiałam opiekować się starszą osobą, aby zapewnić jej bezpieczeństwo wieczorem. Potem jednak sama sobie takie kupiłam i przykleiłam w kilku miejscach.

Podobne artykuły