4 składniki, które pomogą Ci osiągnąć płaski brzuch

Zdrowie Data publikacji: 27 kwietnia 2017

Nie ma w tym żadnej magii, to po prostu właściwości naturalnych składników, które pomagają nam stracić kilogramy. Pozwalają one skuteczniej spalać tkankę tłuszczową i tracić kilogramy.

Pamiętaj tylko, że nic nie dzieje się samo. Tak jak tytuł wskazuje, one Ci tylko pomogą, a nie zrobią tego za Ciebie. Aktywność fizyczna i dieta są wskazane aby osiągnąć zadowalające rezultaty. Dzięki temu możesz je jednak przyśpieszyć i pomóc sobie w diecie.

Skłdniki

  • 1 łodyga selera naciowego
  • 1 średni ogórek
  • 1 pęczek pietruszki
  • 3 kawałki świeżego ananasa

Dokładnie wszystko umyj. Ananasa musisz obrać, a resztę nie musisz. Nie dodawaj też cukru ani żadnych przypraw. Szybko zblenderuj i wypij rano na czczo. Sok powinno spożywać się nie później niż 15 minut po przygotowaniu więc co rano musisz przygotować nowy. Składniki jednak możesz przygotować sobie wieczorem aby były gotowe na rano.

Jak to działa

Seler jest bardzo niskokaloryczny. Zawiera 16kcal w 100g. Jego włókna pęcznieją w żołądku i zapewniają uczucie sytości. Do tego badania wskazują, że większa ilość błonnika w diecie skutecznie wpływa na przemianę materii.

Ogórki również zawierają dużo błonnika, mają mało kalorii i w większości składają się z wody. Pietruszka również pęcznieje w żołądku do tego działa moczopędnie. Przyśpiesza to usuwanie z organizmu toksyn, które również negatywnie wpływają na odchudzanie.

Ostatni składnik czyli ananas to składnik wielu diet odchudzających. Ma ok. 50kcal, jest słodki więc poprawia smak napoju i świetnie zapewnia uczucie sytości.

Źródło artykułu: https://brightside.me/inspiration-health/4-ingredients-that-will-help-you-get-a-flat-belly-fast-329760/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły