3 zasady podstawowe zasady – Kancelaria Premiera przypomina!

Zdrowie Data publikacji: 07 października 2020

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o rekordowych 3003 przypadkach zakażenia koronawirusem, które miały miejsce 7 października.

Kolejny rekord zakażeń

Problem rozwija się. Kolejny lockdown w postaci takiej, jaką mieliśmy okazję oglądać już w tym roku, mógłby okazać się gwoździem do trumny gospodarki i wielu przedsiębiorców. Bankructwa przedsiębiorstw doprowadziłyby do bezrobocia i jeszcze większych problemów oraz obciążeń dla kasy państwa.

Dlatego widoczne jest stawianie w ostatnich dniach nacisku na świadomość obywateli. Wbrew pozorom to właśnie my, jako to pierwsze ogniwo w łańcuchu zakażeń jesteśmy w stanie najskuteczniej ograniczyć rozwój epidemii.

Trzy podstawowe zasady

Kancelaria Premiera przypomina, że wystarczą trzy podstawowe zasady. Należą do nich dystans, dezynfekcja oraz maseczka. A Wy, stosujecie je czy uważacie za zbędne?

Przestrzegaj podstawowych zasad ⤵️ ✅ Dystans ✅ Dezynfekcja ✅ Maseczka

Opublikowany przez Kancelaria Premiera Środa, 7 października 2020

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły