3 genialne kosmetyki, które nic nie kosztują!

Uroda Data publikacji: 27 czerwca 2016

Przyzwyczajeni jesteśmy, że kosmetyki musza kosztować duże pieniądze. Zapominamy jednak o rzeczach, które mamy wokół siebie praktycznie za darmo. Zobacz trzy genialne kosmetyki, które nie kosztują Ciebie nic :)

2016-06-27_214001

Woda

Odpowiednia retencja wody jest bardzo ważnym składnikiem Twojej urody. Wydajemy fortunę, na kosmetyki czyszczące skórę, wnikające głęboko i usuwające toksyny, zapominając przy tym, że najlepszym do tego środkiem jest picie odpowiedniej ilości wody. Wtedy nasz organizm się oczyszcza, a wraz z wodą wydala toksyny, które również pogarszają wygląd naszej skóry i powodują np. cellulit.

Masaż

Ćwiczenia i masaże poprawiają krążenie krwi w organizmie co sprawia, że skóra jest lepiej ukrwiona przez co wygląda lepiej i wolniej się starzenie. Pamiętaj tylko by ruchy wykonywać zawsze w kierunku serca.

Sen

To chyba najlepszy kosmetyk. Jeśli jesteś przemęczona, żadne drogie specyfiki nie uratują Twojej cery. Wystarczy wyspać się, przespać 6-8 godzin dziennie aby organizm mógł się w tym czasie regenerować.

Podobne artykuły