28 grudnia 2016

11 produktów, które w 2017 roku zrobią furorę w każdej kuchni!

Tym razem mamy dla Was 20 przykładów produktów, które ułatwiają gotowanie i na pewno zrobią furorę w 2017 roku. Wszystkie je ściągnąć można z Amazona.

1. Uchwyt na książkę lub tablet

Dzięki niemu bez problemu ustawisz swój przepis przed sobą, a szybka z przodu zabezpieczy Twój tablet przed plamami, które mogą się przytrafić zawsze podczas gotowania. Dzięki temu nie ochlapiesz go.

2. Patelnia z podziałką

Świetny gadżet. Na raz możesz sobie usmażyć cały obiad bez potrzeby zmieniania i mycia patelni :) Również świetna do podgrzewania.

3. Szybkowar sterowany komórką

Coś dla każdej bizneswomen. Rano przed pracą włóż składniki, a gdy będziesz w pracy sterując szybkowarem przez telefon możesz włączyć gotowanie. Wracasz do domu i gotowe. Ciepły obiad czeka dopiero co ugotowany :) Tylko cena, ok 600zł.

 4. Obieranie zielenizny

Nie lubisz obierać sałaty, koperku lub innych zielonych warzyw? Wystarczy Ci taki jeden sprytny gadżet. Włóż łodyżkę i przeciągnij ją :)

5. Nożyczki do ziół

Dzięki nim dużo szybciej pokroisz zioła albo np. szczypiorek :)  Sprytny gadżet do kuchni. Widziałam gdzieś za ok. 50 zł.

6. Atomizer do tłuszczu

Bardzo fajny gadżet. Wystarczy nalać do środka oliwy i potem możesz równomiernie spryskać patelnię i nie musisz używać tak dużo tłuszczu.

7. Kulka na zioła

Włóż do niej ulubione zioła i wrzuć do garnka z gotującą się zupą. Możesz też dodać np. czosnek. Potem bez problemu je wyłowisz i nie będą pływały w wodzie.

8. Dziewięć naczyń w  jednym

Sitko, miarki, łyżki – wszystko w jednym naczyniu. Idealne do małych kuchni w bloku gdzie nie masz wiele miejsca w szafkach kuchennych.

9. Gadżet do odlewania

Dzięki niemu odcedzisz wodę albo równomiernie rozlejesz masę z garnka, w którym ją ugotowałaś. Na pewno przyda się w każdej kuchni.

10. Tablica z zegarkiem

Możesz ustawić cztery czasomierze i podpisać je zmywalnym mazakiem. Dzięki temu będzie CI łatwiej gotować :)

11. Deska z pojemnikiem

Deska do krojenia z pojemnikiem na resztki to bardzo fajny gadżet, który ułatwi Ci utrzymanie porządku podczas przyrządzania posiłków.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!