10 trików związanych z ubraniami, które musisz znać

Bez kategorii Lifestyle Data publikacji: 02 czerwca 2016 / Aktualizacja: 2022-03-28

Jeśli chcesz usunąć plamy z czerwonego wina użyj do tego wody sodowej i papierowego ręcznika. Idealnie wywabia ona czerwone wino.

popsugar.com

popsugar.com

Denerwują Cię plamy na czarnych rzeczach, których nie możesz doprać? Spróbuj zamaskować je czarnym markerem permanentnym.

triki-ubraniowe2

Wiesz jak profesjonaliści mierzą spodnie? Owijają je wokół szyi i jeśli końce spotkają się ze sobą to znaczy, że spodnie będą dobre. Jeśli nie będziesz w stanie ich złączyć musisz wziąć większy rozmiar.

https://www.youtube.com/watch?v=tXQGKuiZIrU

https://www.youtube.com/watch?v=tXQGKuiZIrU

Plamy z potu usuniesz za pomocą soku z cytryny.

12a6d5d83a041b003a263d98dcc7da48

Mokre chusteczki idealnie usuwają plamy z dezodorantu. Jeśli masz dziecko na pewno masz je w swoim domu.

realsimple.com

realsimple.com

Jeśli boisz się, że guzik odpadnie to użyj lakieru bezbarwnego aby zapobiec temu. Potem gdy będziesz miała czas wystarczy go przyszyć.

triki-ubraniowe7

Plamy z czerwonej szminki usuniesz za pomocą lakieru do włosów. Wystarczy spryskać ubranie w miejscu gdzie jest ubrudzone, a potem delikatnie przetrzeć i wyprać jak zwykle. Plama ze szminki zejdzie na 100%.

szminka-58837721

Plamy na butach ze skóry usuniesz przecierając je szmatką nasączoną w wodzie z mydłem. Potem wymieszaj ocet z wodą w proporcjach 1 do 1 i przelej do butelki z atomizerem. Spryskaj nim buty a potem osusz delikatnie ściereczką.

2016-06-02_204737

Zmechacone rzeczy dobrze doczyścisz za pomocą jednorazowej maszynki do golenia :) To naprawdę proste!

triki-ubraniowe10

Zrób sobie prosty preparat do usuwania brzydkiego zapachu z ubrań gdy np. długo leżały w szafie a ty chcesz je ubrać. Wystarczy wziąć butelkę z atomizerem, wlać kieliszek wódki, kilka kropli olejku eterycznego i dopełnić ciepłą wodą. Spryskaj tym ubranie i pozostaw na jakiś czas w przewiewnym miejscu.

2016-06-02_204958

 

Podobne artykuły