10 tanich sposobów by Twój dom wyglądał bardziej luksusowo

Wnętrza Data publikacji: 07 grudnia 2017 / Aktualizacja: 2021-04-01

Chcesz aby Twój dom wyglądał bardziej luksusowo? Zastosuj kilka tanich trików, które pozwolą nadać mu stylowego wygląda. To sprawi, że każdy gość, który Cię odwiedzi będzie pod dużym wyrażeniem detali, o które zadbałaś.

1. Użyj karabińczyka i sznurka aby związać i ściągnąć zasłony

To ostatnio bardzo modna rzecz. Zasłony wtedy wyglądają dużo lepiej i luksusowo. Nadaj im nietypowego kształtu, ściągnij je do boków lub na środek. Dzięki temu będą wyglądać nietuzinkowo i staną się same w sobie dekoracją.

2. Zakryj kable

Kable wyglądają bardzo nieestetycznie i dzisiaj są oznaką nieprzemyślanego wnętrza. Dlatego ukryj je, jest na to łatwy sposób. Jeśli nie chcesz tracić czasu ani pieniędzy weź zwykłą rurkę, rozetnij ją z jednej strony i przełóż kable.

3. Zakryj rury

W wielu domach znajdziemy jeszcze poziome i pionowe rury. Staraj się je zakryć. Jest na to kilka tanich sposobów, ale jednym z nich gdy są one obok okna jest zakrycie ich karniszem lub zasłoną. Dzięki temu nie musisz robić kosztownego remontu by je ukryć czy zabudować. Co z oczu to z serca :)

4. Nie możesz ukryć rur? Wykorzystaj je jako dekorację

Epipremnum złociste to roślina, która bardzo fajnie się rozrasta i można ją zaczepić o rury. Do tego jest prosta w obsłudze, wystarczy podlewanie :)

5. Wokół rur możesz zawinąć sznurek jutowy

6. Pomaluj końcówki nóżek mebli złotą farbą

7. Pomaluj armaturę w łazience na czarno

Ostatnio to bardzo modny kolor, który świadczy o luksusie. Możesz ten sam efekt uzyskać dużo taniej po prostu malując zwykłą armaturę matową farbą.

8. Dodaj kilka dekoracyjnych poduszek aby łóżko czy sofa wyglądały bardziej luksusowo

9. Przyklej lustra do drzwi szafy

10. Powieś na ścianie ramki ze zdjęciami

Zobacz również jak urządzić mieszkanie w nowoczesnym stylu wykorzystując drewno.

Podobne artykuły