2 lipca 2014

10 prostych trików, które pozwolą Ci przetrwać dzień w pracy

Chcesz pooglądać film na komórce tak żeby szef nie widział? Ustaw ją na statywie ze spinaczy obok monitora i do telefonu podłącz słuchawki :)

office-hacks8

Chcesz się wyspać w pracy? Wydrukuj sobie oczy a następnie wytnij. Teraz wystarczy, że za pomocą śliny przykleisz je do zamkniętej powieki i możesz spokojnie się zdrzemnąć.

New Image

Pojechałeś w delegację, jesteś w hotelu i właśnie uświadomiłeś sobie, że nie masz ładowarki? Telefon możesz podpiąć kablem usb do telewizora!

2014-07-02_013823

Na przerwie możecie posłuchać muzyki robiąc proste głośniki z rolki po papierze i dwóch kubeczków.

office-hacks2

Klipsy biurowe pozwolą Ci łatwo zorganizować kable przy biurku.

office-hacks13

Żółtych karteczek możesz użyć żeby wyczyścić klawiaturę.

office-hacks25

Jeśli Twój komputer się przegrzewa może się nagle wyłączyć i stracisz wszystko nad czym pracowałeś. Jeśli szef nie chce dać Ci nowego użyj wytłoczki do jajek żeby zapewnić mu lepsze chłodzenie przez cyrkulację powietrza.

office-hacks26

Ile razy zdarzyło Ci się odczepić nie to urządzenie co trzeba? Gorzej jak to komputer z raportem, którego nie zapisałeś. Naklejki na kable pomogą CI uniknąć takich sytuacji.

office-hacks36

Niektórzy mają tak zawalone biurko, że nie mają nawet gdzie położyć herbaty. Wtedy przyda Ci się taki dopinany cup holder.

drnklip1-e1336054841196

Stare pudełko po kasecie magnetofonowej idealnie nadaje się jako statyw do telefonu. Teraz możesz spokojnie oglądać śmieszne filmiki na youtube, gdy inni myślą, że pracujesz.

110ed45