10 bardzo prostych pomysłów na Boże Narodzenie, które musisz wykorzystać!

Dekoracje DIY Data publikacji: 22 listopada 2016

1. Zawieszki renifery

Bardzo prosty pomysł wykonany z patyczków do lodów. Idealny dla dzieci :) Możecie razem zrobić takie zawieszki z dzieckiem i przyozdobić pokój syna bądź córeczki.

2. Choinka z włóczki

Kawałek kartonika wyciętego w kształt trójkąta, zielona włóczka i mini pomponiki wystarczyły aby zrobić bardzo prostą i ciekawą choineczkę :)

3. Choinki z patyczków od lodów

Bardzo prosty pomysł, a w roli głównej patyczki od lodów. Możecie go wykonać razem z dziećmi i zapewnić im trochę rozrywki :)

4. Świąteczne skrzaty z szyszek

Wykorzystaj szyszki i skrawki materiału oraz parę innych rzeczy, które znajdziecie pewnie w domu aby wykonać bardzo fajne skrzaty z szyszek :)

5. Choinka z rolek po papierze

Prosty i w zasadzie darmowy sposób bo potrzebujemy do niego jedynie rolek po papierze i farbek, które ma pewnie dziecko. Możecie ten pomysł wykonać wspólnie i potraktować go jako zabawę.

6. Choinki z gałązek

Aby je wykonać wystarczy nam jedynie parę gałązek z ogrodu oraz patyczek od lodu (chociaż zamiast niego też możemy wykorzystać gałązkę).

7. Renifer zabawka na palce

Bardzo fajny pomysł dla dzieci :) Zabawa i dekoracja w jednym. Musicie je zrobić ze swoimi pociechami. Ja na pewno zrobię bo są genialne :)

8. Dekoracje z makaronu

Wystarczy posklejać makaron np. w kształt płatka śniegu i pomalować na srebrno aby zrobić piękną dekorację :)

9. Wieniec świąteczny z korków od wina

Dla każdego wielbiciela wina mamy gratkę :) Jak Wam się podoba taki pomysł?

10. Świąteczne dekoracje z kamieni

 

Podobne artykuły