10 aplikacji na telefon, które ułatwią Ci życie

Porady Data publikacji: 01 lipca 2015

Dropbox to doskonała aplikacja, dzięki której przechowasz wszystkie swoje pliki i będziesz mieć do nich dostęp z każdego urządzania. Możesz zapomnieć o pendrivach :) Najbardziej przydatną opcją jest jednak automatyczna synchronizacja zdjęć, teraz nie musisz się martwić, że je stracisz gdy zgubisz telefon lub go zniszczysz.

Untitled-1

Masz ochotę zmienić dzwonek lub tapetę? W tej aplikacji znajdziesz je tysiące, wystarczy jedno kliknięcie. Bardzo często z niej korzystam ;)

Untitled-1

Yanosik to najlepsza darmowa aplikacja pełniąca funkcję asystenta kierowcy, ostrzegającego m.in. o kontrolach prędkości, fotoradarach i wypadkach. Jest to najskuteczniejszy komunikator, który z powodzeniem zastępuje CB radio i antyradar. Posiada funkcję wideorejestratora, pełni też więc rolę kamery samochodowej, która umożliwia nagrywanie filmów z trasy.

Untitled-1

W telefonie zalega stos niepotrzebnych plików i śmieci, które rosną wraz z czasem jak używamy telefon. Warto go raz na jakiś czas dobrze przeczyścić gdy już zaczyna nam się kończyć miejsce, a okaże się, że mamy go nadal sporo :)

Untitled-1

Przyda się zwłaszcza na wakacjach gdy traficie do nieznanych Wam miast. Zdarzyło się Wam zapomnieć gdzie zaparkowaliście auto? Po zaparkowaniu użyjcie tej aplikacji, a gdy zapomnicie gdzie jest Wasze auto to ona Was do niego spowrotem zaprowadzi :)

Untitled-1

Jeśli macie słabą pamięć tak jak ja wykorzystajcie tę aplikację do zapisywania różnych rzeczy :) Jest na prawdę przydatna, a gdy potrzebujecie czegoś wystarczy sięgnąć do swoich notatek i nie trzeba sobie niczego przypominać.

Untitled-1

Chcecie mieć przy sobie zawsze aktualne kupony do McDonalda? Musicie zainstalować tą aplikację :)

Untitled-1

Kolejna aplikacja typu Call Recorder jest bezpłatną aplikacją do nagrywanie połączeń. Jest to jeden z najlepszych rejestratorów rozmów w Play Store, oferujący mnóstwo funkcji. Warto mieć czasem zapisane rozmowy i móc je w razie czego odsłuchać ponownie lub nie dać się oszukać.

Untitled-1

Po prostu zwykła latarka. Ale nie wiadomo nigdy kiedy się przyda ;)

Untitled-1

Listonic nie tylko ułatwi Ci zakupy ale również dostarczy sprytne porady kulinarne, które pomogą ci mądrze kupować, przechowywać i przygotowywać produkty. Zamiast karteczek z listą zakupów :) Fajne jest to, że gdy dodajesz produkty to grupuje je na kategorie automatycznie, więc gdy podejdziesz do nabiału to obok siebie masz już wszystkie produkty jakie tam musisz wziąć. Zaoszczędza to czasu i biegania po sklepie :)

Untitled-1

Podobne artykuły